Collection: Sold
-
Sold outVintage Salt Cellar
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $28.00 USDSold out -
Sold outVintage Apothecary Shelf
Regular price $42.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $42.00 USDSold out -
Sold outVintage Wood and Goldtone Lamp
Regular price $42.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $42.00 USDSold out -
Sold outVintage Framed Landscape Paintings
Regular price $68.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $68.00 USDSold out -
Sold outVintage Handmade Ceramic Birds
Regular price $55.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $55.00 USDSold out -
Sold outVintage Modernist Weaving
Regular price $58.00 USDRegular priceUnit price / per$78.00 USDSale price $58.00 USDSold out -
Vintage Embroidered Rose in Octagonal
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $25.00 USDSold out -
Sold outVintage Pendleton Olive Tweed Jacket
Regular price $55.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $55.00 USDSold out -
Sold outVintage McCall’s Book of Handcrafts
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $35.00 USDSold out -
Sold outWood and Bamboo Stool
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $35.00 USDSold out -
Sold outVintage Leather Ice Skates
Regular price $65.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $65.00 USDSold out -
Sold outVintage Wood Media Stand
Regular price $65.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $65.00 USDSold out -
Sold outVintage Animal Kingdom Book
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $30.00 USDSold out -
Sold outVintage Dachshund Ceramic Planter
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $28.00 USDSold out -
Sold outVintage Navajo Double Planter
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $35.00 USDSold out -
Sold outVintage Nude Lady Vase as is
Regular price $38.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $38.00 USDSold out